Okul öncesi eğitim – öğretim programı çocukların zihinsel, bedensel, sosyal, duygusal ve ruhsal gelişimlerini desteklemek üzere temellendirilmiştir. 

Okul öncesi eğitim – öğretim programı çocukların zihinsel, bedensel, sosyal, duygusal ve ruhsal gelişimlerini desteklemek üzere temellendirilmiştir. Özenle yapılandırılmış bir ortamda, çocukların keşfederek öğrenme ve araştırma yapmaları sağlanır. Böylelikle çocuklarda kendine saygı ve öz güven gelişimi desteklenir. Asiye Coşkun Okulları okul öncesine 4-6 yaş gruplarına hizmet verilmekte, 48 ayını doldurmuş, çocuklar kabul edilmektedir.

digital composite of School materials and apple with library background
home-img1

Etkin Öğrenme Ortamında Çocuklar Ne Yapar?

Eğitim sistemimiz okul öncesi eğitim alanında çağdaş ve evrensel kabul edilen, Çoklu Zekâ, Yapılandırıcı Yaklaşım ve Milli Eğitim programlarının sentezidir. Eğitim sistemimizde öğrencilerimizin çok yönlü gelişimine önem veriyoruz. Eğitimimizde temel süreç “Etkin Öğrenme”dir.  

“Çoklu Zekâ” yöntemiyle çocuklar, kendi üstün ve üretken yanlarını keşfedip bunu daha da kuvvetlendirirler ve diğer zekâ tiplerini de geliştirme şansına kavuşurlar. Böylece çok yönlü yetişen çocukların kendilerine olan güvenleri artar, okula ve öğrenmeye karşı olumlu bir tutum ve davranış geliştirerek daha başarılı olurlar.

OYUN ETKİNLİĞİ

SANAT ETKİNLİĞİ

SERBEST ZAMAN ETKİNLİĞİ

DRAMA

FEN VE DOĞA ÇALIŞMALARI

MÜZİK

ROBOTİK KODLAMA

GEZİLER

YABANCI DİL

BEDEN EĞİTİMİ

DEĞERLER EĞİTİMİ

OKUMA YAZMA HAZIRLIK

ANADİL ETKİNLİKLERİ

Formu doldurun bilgi almanız için sizi arayalım!